Ніяких переговорів про Україну без України, – Байден на Балі


16:5914.11.2022

Президент США Джо Байден вважає звільнення Херсону суттєвою перемогою України та заявляє, що Сполучені Штати не вестимуть переговори з РФ без участі України.

Як повідомляє “Європейська правда“, про це Байден сказав на пресконференції на Балі у понеділок.

Байден відповідав на запитання, чи вважає він відступ РФ з Херсона переломним моментом у війні та чи готові США підтримувати Україну для реалізації заявленої Києвом мети – звільнення всієї території, включно з Кримом.

“Це суттєва, суттєва перемога для України. Я не можу зробити нічого іншого, окрім як аплодувати мужності, рішучості та здібностям українського народу та українських військових. Вони були справді надзвичайні”, – прокоментував Байден витіснення російських військ з правобережної Херсонщини. 

Він зазначив, що США “продовжать надавати можливості українському народу для своєї оборони”.

“І ми не збираємось брати участь у жодних переговорах. Нічого про Україну без України. Це рішення, яке мають ухвалити українці”, – прокоментував Байден можливість потенційних переговорів з РФ. 

Байден також очікує, що у зимові місяці буде помітне “деяке сповільнення” на полі бою, зокрема, через “неможливість так само легко пересуватися по країні”. Але РФ не зможе досягти своєї початкової мети.

“Я впевнений: Росія не зможе окупувати Україну так, як вони хотіли спочатку”, – заявив президент США.

Сьогодні відбулись перемовини між Байденом та Сі Цзіньпіном, вони погодилися, що ядерна зброя ніколи не повинна використовуватися, в тому числі в Україні.

Відзначається, що лідери двох країн обмінялися думками щодо ключових регіональних та глобальних викликів. 

“Президент Байден згадав жорстоку війну Росії проти України та безвідповідальні погрози Росії застосувати ядерну зброю. Президент Байден і очільник Сі підтвердили свою згоду з тим, що ядерна війна ніколи не повинна вестися, і що її не можна виграти, і наголосили на своїй незгоді із застосуванням або погрозою застосування ядерної зброї в Україні”, – йдеться у заяві Білого дому.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ніяких переговорів про Україну без України, – Байден на Балі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube