Імператор Сі та його “зірка смерті”. Навіщо глава Китаю вигнав свого попередника з 20-го з’їзду КПК (ВІДЕО)


06:0623.10.2022

Цзіньпін привселюдно розправився з людиною, яка представляла ідеологію колективного управління Китаєм.

Одразу після отримання абсолютної влади, яку тотально зачищене поле комуністів (більше мільйона арештованих до з’їзду) підтримало без заперечень, Сі зробив так само, як Палпатін в “Зоряних війнах” – фактично відмінив “республіку” і відновив імператора-диктатора, вважає Петро Шуклінов.

Привселюдне виведення з залу Ху Цзіньтао, колишнього голови Китаю (2004-2012), покінчило з епохою, коли в Китаї у владі були клани, всерйоз опозиційні один до одного. Тепер абсолютно вся влада в руках фактичного імператора Сі та його друзів.

Влади позбавлені всі, хто мав вплив навіть за час правління самого Сі. Наприклад, прем’єра держради Китаю Лі Кецяна, одного з найвпливовіших людей, не пустили до нової влади – він не увійшов в новий склад ЦК КПК. Його та інших впливових людей офіційно відправили “на пенсію”.

Модель Ху Цзіньтао, в першу чергу, дозволяла різним впливовим кланам входити до владних кабінетів та приймати участь в роботі влади і прийнятті рішень. Колективне керівництво. Понятійна демократія, в певному сенсі. Тепер ці часи закінчились. Імператор Сі, який на цій моделі прийшов до влади, отримавши її з рук Ху, зачистив потенційних опонентів.

Звісно, нічого не давати феодалам не вийде – компроміси будуть реалізовані. Проте публічне приниження колективного управління в обличчі Ху – це сигнал всім: старі часи скінчились. Новий Китай зв’явився на горизонті. І нічого доброго такий Китай світу не несе. Про це прямо йдеться в агресивній заяві Сі, який відновлює світовий комінтерн з китайським присмаком і планує нав’язувати світу інший порядок.

Вісь зла стала сильнішою. Росія – це лише міньон. Наступний рівень світового конфлікту буде х100 від того, що відбувається зараз. Україна в цьому конфлікті має бути ще сильнішою і готовою битись на одному боці з вільним демократичним світом.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Імператор Сі та його “зірка смерті”. Навіщо глава Китаю вигнав свого попередника з 20-го з’їзду КПК (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube