«Україна також захищає нашу свободу» – міністр закордонних справ Німеччини обіцяє допомогу Україні стільки, скільки буде потрібно


11:5428.08.2022

Німеччина готова допомагати Україні, скільки потрібно, навіть якщо війна з росією затягнеться на роки.

Про це в інтерв’ю BILD am Sonntag заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, пише ЛіГА.Новини.

Кінця війні поки що не видно, треба бути готовим до того, що вона може затягтися на довгі роки, каже Бербок. За її словами, росія не відмовилася від нав’язливої ідеї поневолити Україну та її народ. Німеччина зробить усе, щоб цього не сталося, запевнила Бербок.

“Для мене ясно: Україна також захищає нашу свободу, наш мирний порядок, і ми підтримуємо її фінансово та військовим шляхом доти, доки це необхідно. Крапка”, – сказала вона.

Глава МЗС Німеччини також вважає, що домогтися припинення вогню можна, якщо російський диктатор володимир путін припинить бомбардувати безневинних людей і накаже вивести танки.

“Путін може віддати наказ зробити це будь-якої миті. Він нападає на Україну. Він може зупинити це будь-якої хвилини і покласти край стражданням”, – сказала Бербок.

Як повідомляло Інше ТВ, Країни-друзі України, хто це? Forbes оновив рейтинг

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Україна також захищає нашу свободу» – міністр закордонних справ Німеччини обіцяє допомогу Україні стільки, скільки буде потрібно' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube