Речниця українського офісу Amnesty International звільнилась через скандальний звіт


23:0805.08.2022

Речниця Amnesty International Україна Катерина Мітєва звільнилась через опублікований напередодні звіт Amnesty International.

Про це Катерина Мітєва написала у facebook.

Речниця Amnesty International Україна повідомила, що український офіс переконував головний офіс організації не публікувати його.

Мітєва також наголосила, що український офіс правозахисної організації Amnesty International не брав участі у підготовці та поширенні доповіді, у якій ідеться, що українська армія наражає цивільних на небезпеку.

“Український офіс не брав участі ані в підготовці, ані в розповсюдженні цієї інформації. За правилами організації, під час збройних конфліктів та воєн документуванням порушень і злочинів займається виключно Департамент реагування на кризи”, — пояснила вона.

Генсек правозахисної організації Агнесс Каламар  свою чергу відреагувала на критику звіту світом. Вона заявила, що їх у соцмережах атакують українські та російські боти та тролі. І що критика “не послабить неупередженість” організації. 

Нагадаємо: Український офіс Amnesty International заявив про дивне та категоричне ігнорування його позиції при створенні скандального звіту

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Речниця українського офісу Amnesty International звільнилась через скандальний звіт' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube