INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

Миколаївські тероборонівці – «Син» та «Морпіх»

28.12.2024
in Миколаїв, Найважливіше, Суспільство
Миколаївські тероборонівці – «Син» та «Морпіх»

Найкоштовніший наш скарб – це люди. Люди, які стали на захист нас і нашої землі.

Із зрозумілих причин зараз ми не можемо назвати їх імена – тільки псевдо. Але разом з пресслужбою 123 бригади Тероборони ЗСУ будемо про них розповідати.

Схожі матеріали

С зарплаты откладывал? У арестованного директора Департамента госзакупок МО в банковском сейфе нашли $420 тыс.

Що можна купити на 1 долар у різних країнах. Будете здивовані

25.05.2025
Британці б’ються через ляльку Лабубу. Що з нею не так, і чому їх вилучили з продажу (ФОТО)

Британці б’ються через ляльку Лабубу. Що з нею не так, і чому їх вилучили з продажу (ФОТО)

25.05.2025

«Син» та «Морпіх»

Військовослужбовець 188 батальйону 123 бригади ТрО ЗСУ на псевдо «Син» обороняв Херсонщину.

Миколаївські тероборонівці – «Син» та «Морпіх» 2
Миколаївські тероборонівці – «Син» та «Морпіх» 8

«Пліч-о-пліч стояли стіною і били рашистів: вчителі, пенсіонери, ріелтори, хірурги, бізнесмени, депутати, трактористи, поліцейські і їхні одвічні «клієнти» – всі гуртом захищали свій дім, захищали Україну!» Ми – 123 бригада ТрО!», – з гордістю згадує той період «Син».

Але бригаду перекинули на Донбас, а Схід – це зовсім інша справа, каже захисник.

«Херсонщина виховала з нас справжніх воїнів. Ми знали, що війна тут інша, і що буде надзвичайно важко, але не гадали, що настільки. До Донбасу неможливо підготуватися, це аксіома», – ділиться «Син».

Однак поряд завжди вірні побратими, яким довіряєш, як собі: чесний і безстрашний Андрій «Експерт», «Mask» (завжди попереду, мотиватор для багатьох), «Лисий» (Михайло, веселий і завзятий), «Морпіх» (серйозний і мужній вояк, Чоловік з великої літери).

Але найбільше «Син», розповідаючи про бої на Донбасі, говорить про «Морпіха».

Миколаївські тероборонівці – «Син» та «Морпіх» 4
Побратим “Морпіх”

«Позиції знаходилися в 4 кілометрах від зруйнованого рашистами села. Поки йшли, навкруг нас роїлися дрони, безстрашний провідник на псевдо «Йожик» не звертав на них уваги і заспокоював що це наші…

Ми на позиціях. Зариваємося. Поле, ріденькі кущики. Пильнуємо дорогу, по якій кацапи періодично заїжджали на мотоциклах і «пікапах».

До противника 600 метрів, і за волею Божою ми із «Морпіхом» змогли протриматися в наших земляних норах 9 днів. Навкруги – безліч підбитої ворожої техніки, якій наші дронщики і артилеристи не давали наблизитися до позицій піхоти. З палаючих бронемашин ОR-ки спішувалися і йшли навмання, це були сліпі штурми на самознищення. Вони заходили в лісосмугу, порощу чагарниками, і просто стріляли перед собою.

«Морпіх» – вже не молодий вояк, до 2022 воював на Донбасі і мав неабиякий досвід. Він вселяв в мене віру і спокій, він підтримував і надихав.

Серйозних штурмів окупантів було два. Спочатку, поки в них була техніка, росіяни наступали на БМП, спільними зусиллями їх спалили, а в мене був перший близький контакт з московитами. Все тривало не довго, наші дрони закінчили цей бій, а сусіди – хлопці з ДШВ – взяли декілька полонених.

Під час бою «Морпіх» зберігав спокій і розважливість, і, дивлячись на нього, я теж намагався вгамувати адреналін і думки про збереження життя. Він був справжнім солдатом.

Останній мій контакт із росіянами був за класикою: спочатку артпідготовка, висадка московитських зомбі, стрілецький бій, під час якого ти не в змозі заховатися від ворожого мінометного обстрілу. Вибух десь за спиною, падаю в окоп, сильна контузія, відстрілююся «по-сомалійськи», аби рашисти не підійшли ближче. «Морпіх» теж тримає оборону, я чую його автомат, він досвідчений, а значить буде все добре. Штурм ми відбили, позицію не залишили. В радіостанцію обіцяють ввечері змінити… Мене евакуювали, хоча до сучасного бронеавтомобіля довелося пройтися. Ми вшістьох на ношах через поле винесли пораненого в ногу хлопця, все відбувалося як в кіно, казковому кіно, оскільки нас якимось дивом не атакували рашистські FPV. Це було схоже на відеогру.

Вже у шпиталі я аналізував все, що пережив, але страху так і не відчув. Ми робимо одну велику справу – захищаємо батьківську землю, землю наших дітей, свої домівки, захищаємо рідних нам людей», – каже воїн.

За його словами, тоді його побратим «Морпіх» від «еваку» відмовився – він робив вигляд, що нічого не відбулося, хоча був оглушений, і мало що чув.

«Були ще штурми, які наші хлопці успішно гасили. З безліччю контузій «Морпіха» силоміць вдалося евакуювати, але, побувши в медичній частині нетривалий час, він знову вийшов на позиції, де ще довго з хлопцями тримав оборону, і не один рашистський окупант пожалкував, що прийшов на український Донбас», – згадує «Син».

Миколаївські тероборонівці: Chester (ФОТО)

Як пастор став капеланом: історія Євгена Мініна з Миколаєва

Миколаївські тероборонівці: «Вітер»

Миколаївські тероборонівці: «Кузя»

Миколаївські тероборонівці: «Сірко»

Миколаївські тероборонівці: “Іванич”

Миколаївські тероборонівці: «Карта»

Миколаївські тероборонівці: «Воробей» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Машина»

Миколаївські тероборонівці: «FEN» (ВІДЕО)

Миколаївські тероборонівці: «Hunter»

Миколаївські тероборонівці: «Mihel»

Миколаївські тероборонівці: «Одін» (ФОТО, ВІДЕО)

Миколаївські тероборонівці: «Фіксік» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Дід» (ВІДЕО)

Миколаївські тероборонівці: «Кузя»

Миколаївські тероборонівці: «Зая» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Ганс»

Миколаївські тероборонівці: «Херсон»

Миколаївські тероборонівці: «Петрович»

Миколаївські тероборонівці: «Хоттабич» (ВІДЕО)

Миколаївські тероборонівці: «Сват» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Ефіоп» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Ізя» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: в ОК «Південь» показали роботу мінометників на передньому краї (ФОТО)

Кішка на ім’я Мишка: вона теж серед миколаївських тероборонівців (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Філ» (ФОТО)

«Горить» своєю справою: чотирилапий миколаївський тероборонівець Бакс (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: група саперів «Виводок» знешкодила понад 8 тисяч російських боєприпасів (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Погода» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Гарік»

Миколаївські тероборонівці: «Кубрик» (ФОТО)

Як воює БпЛА: історії про результати від миколаївської 123-ї бригади ТрО ЗСУ

Миколаївські тероборонівці: «Грю» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: подружжя Борисовських – разом по життю і на захисті країни (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Лукас»

Миколаївські тероборонівці: «Док»

Миколаївські тероборонівці: «Дід Мороз»

Миколаївські тероборонівці: «Козак» (ФОТО)

Миколаївські тероборонівці: «Іван»

Миколаївські тероборонівці: «Лис»

Миколаївські тероборонівці – «Mask»

Миколаївські тероборонівці – «Ром»

Next Post
Приниження. Що пише західна преса про події на Курщині

ЗСУ можуть бути витісненими з Курської області до весни - Bloomberg 

Рекомендації

Окупанти в районі Каховської ГЕС затопили 9 вагонів для побудови  переправи, – Генштаб

Вже 158 тисяч рашистів знищено в Україні. Повні втрати ворога

2 роки ago
В IBM создали “самый маленький в мире компьютер”

В IBM создали “самый маленький в мире компьютер”

7 років ago
Приложение дополненной реальности покажет, как строилась Берлинская стена (ВИДЕО)

Приложение дополненной реальности покажет, как строилась Берлинская стена (ВИДЕО)

4 роки ago
Николаевский глиноземный завод подтвердил соответствие международным стандартам

В прошлом году Николаевский глиноземный завод потратил на природоохранные мероприятия 123,7 млн.грн.

9 років ago
В Южноукраинске четыре школы закрыли на карантин

70% учащихся довольны дистанционным обучением, 84% родителей – нет

4 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Що можна купити на 1 долар у різних країнах. Будете здивовані
  • Британці б’ються через ляльку Лабубу. Що з нею не так, і чому їх вилучили з продажу (ФОТО)
  • Ще 303 українських воїнів повернулися з полону – найбільший обмін завершився (ФОТО)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV