У Миколаєві затвердили Програму розвитку електрозарядної інфраструктури


09:4728.06.2024

Як повідомляло Інше ТВ, в травні цього року мер Миколаєва підписав меморандум з Миколаївською електропостачальною компанією щодо встановлення зарядних станцій для електрокарів (ФОТО).

Сьогодні, 27 червня, на сесії міської ради депутати затвердили Програму розвитку електрозарядної інфраструктури Миколаївської міської територіальної громади на 2024-2028 роки. 

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Програму розроблено з метою забезпечення розвитку електрозарядної інфраструктури Миколаєва, стимулювання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, скорочення викидів забруднюючих речовин у атмосферу та зменшення залежності економіки України від імпорту енергоресурсів.

Крім того, програма приймається на виконання вимог Закону України Про удосконалення електророзрядної інфраструктури, прийнятої на початку 2023 року. Було визначено, що органи місцевого самоврядування повинні затвердити відповідні програми.

Наразі по місту вже починають монтуватися кілька електрозарядних станцій, але на об’єктах приватної форми власності. Щоб була змога це робити на муніципальних об’єктах, слід було прийняти запропоновану на розгляд депутатів програму.

Під час голосування більшістю голосів питання було підтримано.

Нагадаємо, в квітні директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов заявив, що підприємство планує створити комунальну мережу з 55 пунктів зарядки для електрокарів, зокрема, цього року – 20-25.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube