Про підсумки опалювального сезону, точки видачі води і… зарядні станції для електромобілів: директор «Миколаївоблтеплоенерго» дав брифінг


19:4904.04.2024

Підсумки опалювального сезону, що минув, забезпечення миколаївців питною водою, будівництво когенераційних станцій. Відбувся брифінг директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Миколи Логвінова

4 квітня відбувся брифінг директора ОКП «Миколаївобленерго» Миколи Логвінова, під час якого він підбив підсумки опалювального сезону, розповів про реалізацію соціального проєкту із забезпечення містян очищеною водою, плани з будівництва когенераційних станцій тощо.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

Підсумки опалювального періоду 2023-2024 рр.

За словами Миколи Логвінова, фахівці підприємства добре підготувалися до зими, що минула. Завдяки цьому опалювальний сезон для підприємства пройшов без аварійних ситуацій.

«Для «Миколаївоблтеплоенерго» опалювальний сезон 2023-2024 років пройшов краще, ніж минулі сезони. Ми максимально врахували виклики 2022-2023 років і добре підготували інфраструктуру в міжсезоння. Завдяки донорам отримали велику кількість генераторів. Тож усі котельні «Миколаївоблтеплоенерго» були забезпечені автономними джерелами електроенергії. Також ми виконали усі плани щодо ремонту мереж», – розповів Микола Логвінов.

Однією з найбільших проблем була слабка підготовка житлового фонду з боку управляючих компаній та ОСББ. Про те, що вони не готувалися належним чином, говорить той факт, що 90% усіх поривів сталися на внутрішньобудинкових системах опалення.

Головним ж складністю був і наразі є борг держави за різницю в тарифах на тепло.

«На сьогодні держава нам винна майже 560 мільйонів гривень», – зазначив директор «Миколаївоблтеплоенерго».

Забезпечення містян питною водою

Наразі «Миколаївоблтеплоенерго» є важливим постачальником питної води.

«На базі підприємства працює 80 станцій зворотного осмосу, 77 з яких працюють для населення. Загальна потужність станцій становить близько трьох тисяч кубічних метрів води на добу. Таким чином, в місяць ми видаємо до 10 мільйонів літрів води. Це досить багато», – розповів Микола Логвінов.

Ці точки видачі води готові до блекауту, адже підключені до генераторів.

Будівництво когенераційних установок

Це один з перспективних напрямків роботи «Миколаївоблтеплоенерго».

«Когенераційні установки дозволять нам отримати незалежне джерело електричної енергії для наших об’єктів», – зазначив керівник.

В рамках проєкту встановлять нове сучасне обладнання.

Встановлення зарядних станцій для електромобілів

Виробництво власної електроенергії дасть підприємству можливість реалізувати інший цікавий проєкт. Так, «Миколаївобленерго» планує створити комунальну мережу пунктів зарядки для електрокарів.

«Ми обрали 55 місць по Миколаєву, де їх можна встановити. Цьогоріч облаштують 20-25 місць», – поділився планами Микола Логвінов. – Ми хочемо стати першим комунальним підприємством, яке реалізує подібні плани».

Як повідомляло Інше ТВ, Аудит Миколаївської ТЕЦ: за 3,5 роки «напрацьовано» 545 млн грн непокритих збитків© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube