На Миколаївщині через суд прокуратура хоче повернути державі земельну ділянку в межах Гідрологічного заказника «Катеринівське водосховище»


18:2024.05.2024

Миколаївською окружною прокуратурою, на виконання доручення Спеціалізованої екологічної прокуратури, до суду пред’явлено позов до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області та громадянина про усунення перешкод у користуванні землями водного та природно-заповідного фондів шляхом визнання незаконним і скасування свідоцтва про право на спадщину, скасування державної реєстрації земельної ділянки, скасування рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та її повернення у власність держави.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Інше ТВ.

Прокуратурою встановлено, що наказом ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області в порушення вимог чинного законодавства у власність громадянина для особистого селянського господарства надано земельну ділянку площею 2 га вартістю 6,7 млн. грн, розташовану в межах території Степівської сільської ради Миколаївського району, яка відносяться до земель водного фонду та входить в межі гідрологічного заказника місцевого значення «Катеринівське водосховище».

Оскільки законодавством передбачена пряма заборона перебування земель вказаної категорії у приватній власності, зазначене стало підставою для звернення прокурора до суду.

На даний час судовий розгляд справи триває.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура через суд хоче повернути ще майже 8 га земель лісового фонду© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube