На Миколаївщині завдяки ювенальним прокурорам газопостачальна компанія поверне понад півмільйона переплачених коштів за газ


18:4922.05.2024

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено у повному обсязі позов Миколаївської окружної прокуратури в інтересах держави в особі МОН України, Миколаївської ОВА, Департаменту освіти і науки МОВА до газопостачальної компанії, зареєстрованої в Дніпропетровській області, визнано недійсними 22 додаткові угоди до договору постачання природного газу та зобов’язано газопостачальника повернути надмірно сплачені за вказаними недійсними додатковими угодами бюджетні кошти в розмірі понад 500 тис грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Так встановлено, що у грудні 2020 року Надбузьким професійним аграрним ліцеєм укладено договір із господарським товариством на постачання природного газу для опалення вказаного закладу освіти на 2021 рік.

Проте пізніше, упродовж 2021 року, сторони без належного обґрунтування та документального підтвердження уклали 22 додаткові угоди, за якими ціну за одиницю товару збільшено загалом більш ніж в шість разів, при цьому зменшивши обсяг постачання природного газу для закладу освіти.

У результаті вчинення зазначених оспорюваних правочинів спотворено результати відкритих торгів та нівельовано економію, яку було отримано під час підписання договору про закупівлю. Зокрема, зміна ціни договору унаслідок недобросовісних дій робить результат закупівлі невизначеним та тягне за собою неефективне використання бюджетних коштів.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура через суд повернула безпідставно витрачених 200 тис.грн. бюджетних коштів© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube