Незважаючи на похолодання, теплий квітень зробив свою справу – у Миколаєві вже цвітуть каштани і бузок, доцвітають тюльпани і фруктові дерева, а сьогодні, 20 квітня, з нагоди Дня навколишнього середовища, на Намиві пройшла загальноміська благодійна акція “Дерево життя громади”.
До “озеленення” території долучились і рятувальники. Співробітники ДСНС спільно з громадською організацією «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» висадили кримські сосни, липи і катальпи.
![В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 2 В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/1-352.jpg)
![В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 4 В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/2-152.jpg)
![В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 6 В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/3-106.jpg)
![В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 8 В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/4-85.jpg)
![В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 10 В Миколаєві на Намиві висадили сосни (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/04/5-52.jpg)
Також до акції долучились небайдужі жителі нашого міста.
Нагадаємо, на Миколаївщині судитимуть ексдиректора лісгоспу – передав фермерам землі для лісу