На Миколаївщині судитимуть ексдиректора лісгоспу – передав фермерам землі для лісу


11:2919.04.2024

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора одного із лісогосподарських державних підприємств Миколаївської області у перевищені службових повноважень, в результаті чого спричинено тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч.3 ст.365 КК України).

Слідством встановлено, що посадовець у період з 2017 по 2020 роки, перевищуючи надані йому службові повноваження, діючи всупереч встановлених вимог щодо використання земель за їх цільовим призначенням, передав ряду фермерських господарств та місцевим підприємцям земельні ділянки державного лісового фонду загальною площею 450 га, з цільовим призначенням – лісорозведення, для вирощування на них сільськогосподарських культур.

В результаті цього охоронюваним законом державним інтересам спричинено матеріальні збитки на суму майже 45 млн грн.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Миколаєві, оперативний супровід – СБУ в Миколаївській області.

Нагадаємо також, що на Миколаївщині після втручання прокуратури навчальному закладу повернуто 35,6 га землі вартістю майже 1 млн грн© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube