У Чернівецькій області громадяни напали на представника ТЦК, він відкрив вогонь


17:1420.04.2024

У Чернівецькій області група цивільних напала на військовослужбовця територіального центру комплектування (ТЦК). Той, щоб захиститися, стріляв в землю.

Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК.

“Сьогодні, поблизу села Чорногузи, під час здійснення заходів оповіщення на військовослужбовця Вижницького районного ТЦК та СП було скоєно напад групою цивільних осіб. Транспортний засіб представника ТЦК та СП було заблоковано, а до нього самого застосовано силу та погрози.

Військовослужбовець з метою захисту свого життя та здоров’я, здійснив постріли в землю, в результаті чого ніхто не постраждав. На місце події ним було викликано представників поліції.

Ми з’ясовуємо усі причини і обставини інциденту та сподіваємось на відповідне реагування правоохоронних органів.

Також повідомляємо про відповідальність за ухилення та будь яке перешкоджання роботі військовослужбовців ТЦК та СП. Відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо також, що у Миколаєві судитимуть херсонських ТЦКшників – продавали ухилянтам фальшиві документи (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube