У Снігурівці привели в належний стан протирадіаційне укриття, як тільки прокуратура звернулась до суду


16:2705.04.2024

У серпні минулого року керівник Баштанської окружної прокуратури звернувся до суду з позовом про зобов’язання комунального підприємства Снігурівської міської ради, на балансі якого перебуває протирадіаційне укриття площею понад 160 кв м, яке розраховане на 200 осіб, привести споруду цивільного захисту у готовність до використання за призначенням.

Як повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, підставою для пред’явлення позову стало те, що укриття перебувало у неналежному технічному стані та не могло використовуватись для захисту населення, що залишалося без належного реагування з боку уповноважених органів держави.

Під час розгляду справи судом  відповідачем самостійно усунуто порушення законодавства та приведено споруду цивільного захисту у готовність до використання за призначенням, що стало підставою для прийняття судом рішення про закриття провадження у справі.

Відтак, мешканці одного з житлових кварталів Снігурівки, яка перебуває у зоні постійних обстрілів військами країни агресора,  нарешті мають можливість  укриття у пристосованому для цих потреб приміщенні.                                                                                                                    

Як повідомляло Інше ТВ, Суд на Миколаївщині змусив сільраду довести до ладу укриття дитсадка у Зарічному© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube