15 укриттів на Миколаївщині отримали книги та настільні ігри


09:0903.04.2024

У Миколаївській області 15 укриттів отримають полиці з книгами й настільними іграми в рамках проєкту «Читальня», який реалізується ГО «Форум видавців» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Книги для дітей, художня література, нонфікшн, збірки віршів, настільні ігри – усе це відтепер у пунктах незламності Миколаївщини. Миколаївська область стала частиною проєкту «Читальня». 15 укриттів отримають полиці з книгами й настільними іграми, аби у будь-якій ситуації відвідувачі могли знайти не лише фізичний, а й психологічний сховок.

Відтепер книги та настільні ігри можна знайти в укриттях Березанської, Веснянської, Воскресенської, Куцурубської, Мішково-Погорілівської, Новоодеської, Ольшанської, Чорноморської громад.

Допомогу у поширенні полиць з книжками й настільними іграми в області надав регіональний координатор проєкту ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив».

Як повідомляло Інше ТВ, Суд на Миколаївщині змусив сільраду довести до ладу укриття дитсадка у Зарічному© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube