В Очакові протирадіаційне бомбосховище занедбане і захаращене. Справа дійшла до суду


11:4120.02.2024

За позовом прокуратури суд зобов’язав підприємство привести у відповідність протирадіаційне укриття на території Очаківської громади.

Рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду задоволено позов Миколаївської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області до власника протирадіаційного укриття, що розташоване в місті Очаків, про зобов’язання вжити заходів щодо приведення укриття в належний технічний стан та готовність до захисту населення.

Зокрема, під час вивчення стану збереження споруд цивільного захисту населення та повноти вжитих уповноваженими органами держави заходів з метою забезпечення їх утримання в придатному для використання стані, установлено, що протирадіаційне укриття, яке розраховане на близько 200 осіб, перебуває в неналежному стані, що виключає можливість його експлуатації за призначенням, однак власник приміщення заходів до його ремонту не вживає.

Ураховуючи актуальність збереження фонду захисних споруд, з огляду на триваючий воєнний стан в Україні внаслідок російської агресії та щоденне потерпання Очаківської громади від ворожих обстрілів, а також неповноту заходів, вжитих власником укриття для його ремонту та відновлення, прокурор звернувся до суду з відповідним позовом.

Примусове виконання рішення суду сприятиме як підвищенню ефективності цивільного захисту населення міста Очакова, так і стане превентивним фактором для інших недбайливих балансоутримувачів таких споруд.

Нагадаємо також, що в Очакові на Миколаївщині приватизували протирадіаційне укриття – прокуратура через суд хоче його повернути© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube