На Миколаївщині за результатами податкових перевірок у бюджет донараховано майже 11 млн.грн.


12:0009.02.2024

У січні 2024 році підрозділом податкового аудиту Головного управління ДПС у Миколаївській області проведено 66 документальних (планових, позапланових) та фактичних перевірок. За результатами перевірок до бюджету донараховано грошових зобов’язань у сумі 10,8 млн гривень. Узгоджено грошових зобов’язань за актами поточного та минулих років у розмірі 10,3 млн гривень.

Повідомляємо, що сплачено (погашено) донарахованих сум у сумі 1,6 млн гривень.

З метою забезпечення додаткових надходжень до бюджету за результатами перевірок: зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на суму 0,2 млн грн, зменшена сума ПДВ, заявлена до відшкодування з бюджету – 0,4 млн грн та зменшено суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду у розмірі 0,4 млн гривень.

Звертаємо увагу, що ДПС Миколаївщини при організації та здійсненні контрольно-перевірочних заходів, перевіряє лише тих суб’єктів господарювання, у діяльності яких існують ризики порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Дякуємо сумлінним суб’єктам господарювання за усвідомлення важливості своєчасної сплати всіх належних сум податків та зборів до бюджету, адже наразі під час війни для країни важлива кожна додатково сплачена в бюджет гривня.

Головне управління ДПС у Миколаївській області.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube