На Миколаївщині стартували змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» (ФОТО)


11:1306.02.2024

У понеділок, 5 лютого, офіційно розпочалися змагання у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», до якого долучилася й Миколаївська область. Це другий етап, який відбуватиметься на рівні територіальних громад.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

На відкритті змагань до учасників з вітальним словами звернулися начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, регіональні амбасадори проєкту Ельмір Набієв, Руслана Кузікова, Аліна Полозюк та майстер спорту з кікбоксингу Раміль Агабеков.

Під час відкриття відбулися товариські матчі учасників ліги та «зіркових» команд з футзалу й баскетболу. По закінченню юні спортсмени отримали подарунки.

Як зазначають в МОВА, участь у наймасштабніших шкільних спортивних змаганнях візьме 511 команд з Миколаївської області. Найбільше зареєструвалося команд з волейболу – 143, футзалу – 141 та баскетболу – 118. Також є 58 команд зі спортивного орієнтування та 51 черлідингу.

Загалом проєкт «Пліч-о-пліч» в першому сезоні охопив 20 областей України та м.Київ, де для участі в змаганнях зареєструвалися 29 055 команд.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївський боксер, чемпіон України з боксу Ельмір Набієв став амбасадором проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Миколаївщині (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube