Росіяни вже нанесли Миколаєву збитків на майже 900 млн.євро – мер


21:4407.12.2023

На даний момент російські окупанти своїми обстрілами нанесли Миколаєву збитків на майже 900 млн.євро.

Про це в програмі BACKSTAGE розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

«Два найбільш постраждалих – Корабельний та Інгульський райони міста. Але ми разом з проектом «Росія заплатить» Київської школи економіки зробили додатковий шар на нашій геоінформаційній системі, де нанесли всі місця вибухів. І, власне, видно, що вони обстрілювали місто по всій території, не обираючи якійсь район чи якісь окремі об’єкти… Ми нарахували збитків (від обстрілів – прим.ред.) майже на 900 млн.євро на сьогоднішній день за спеціальною технологією. Власне, ця сума може бути більшою, тому що деякі об’єкти неможливо відновити, їх треба фактично руйнувати і відбудовувати наново. Коли ми переможемо, тоді це буде зрозуміло», – сказав мер.

Також він відповів на запитання, коли буде нормальна вода в місті.

«Коли буде можливість звільнити лівий берег Дніпра, тоді ми зможемо подати воду. На сьогоднішній момент швидких рішень немає. Якщо б вони були, ми б їх давно зробили», – сказав Сєнкевич.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на середину листопада 2023 року з початку повномасштабного російського вторгнення на Миколаївщині зареєстровано майже 2,5 тисячі кримінальних правопорушень, здійснених російськими військовими, – прокуратура.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube