На Миколаївщині зареєстровано майже 2,5 тисячі кримінальних правопорушень, здійснених російськими військовими, – прокуратура


17:4317.11.2023

З початку широкомасштабного вторгнення рф органами Миколаївської обласної прокуратури забезпечено процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами вчинення 2482 кримінальних правопорушень (2122 провадження), кваліфікованих за ст. 438 КК України (порушення законів  та звичаїв війни).  

Про це стало відомо на засіданні міжвідомчої робочої групи у сфері протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаним з військовою агресією рф, інформують в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Згідно повідомлення прокуратури, за результатами розслідування воєнних злочинів та злочинів, пов’язаних  із агресією рф у 2023 році, 10 особам повідомлено про підозру за ст. 438 КК України, до суду направлено обвинувальні акти у  4 кримінальних провадженнях стосовно 6 осіб.

Керівник Миколаївської обласної прокуратури Дмитро Казак також зазначив, що органами досудового розслідування області на теперішній час розслідується 7 кримінальних проваджень, вчинених в умовах збройного конфлікту, в яких установлено збитки навколишньому природному середовищу, зокрема земельним, водним ресурсам та атмосферному повітрю.

Як повідомляло Інше ТВ, 4337 українців знаходяться в російському полоні – не тільки військові, але й цивільні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube