У Миколаєві – транспортний колапс через поломку на стику стаціонарної та розвідної частин Варварівського мосту (ФОТО)  


11:3606.12.2023

Сьогодні вранці, 6 грудня, у Миколаєві виникли автомобільні затори у районі Варварівського мосту та вздовж проспекту Героїв України. Транспортний колапс стався через поломку частини Варварівського мосту та її аварійне усунення. 

Про це пишуть «НикВести».

Наразі дорожній рух регулюють патрульні, повідомив у коментарі речник патрульної поліції Миколаєва Віталій Душко.

— Зранку виникла одна ситуація. На стику розвідної та стаціонарної частини Варварівського мосту є металева плита. Одна з цих плит була відірвана по невідомим нам причинам. Ми повідомили відповідну службу, яка відповідає за цю ділянку, і вони зараз займаються усуненням несправності, – повідомив він. 

Наразі рух Варварівським мостом відбувається частково, уточнили у патрульній поліції. За словами Віталія Душко, з цієї ж причини виникли затори й вздовж проспекту Героїв України.

— Тому що загалом там трафік вантажівок. Вони їдуть через Інгульський міст і йдуть вже потім на Варварівський міст, – уточнив він. 

Як повідомляло Інше ТВ, 13 жовтня Кабінетом Міністрів України прийнято рішення, якого давно чекали у Миколаєві, – у державну власність передаються Південнобузький (Варварівський) та Інгульській мости.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube