Вчора, 5 грудня, в Ужгороді представники районних Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (РТЦК і СП) спільно з правоохоронцями почали проводити рейди по спортзалах. Вже є десятки затриманих призовників.
Про це повідомляє місцевий паблік “Ужгород інсайди”.
Як зазначається, співробітники РТЦК та СП та Нацполіції проводять перевірки в місті з метою виявлення осіб, які ухиляються від військової служби. Для цього в область направили близько 250 військових з інших регіонів.
![В Ужгороді воєнкомати проводять рейди а спортзалах. Далі Буковель? (ФОТО) 2 В Ужгороді воєнкомати проводять рейди а спортзалах. Далі Буковель? (ФОТО) 1](https://static.apostrophe.ua/uploads/image/0c854fb2528bd847eab1c4902823c0ab.jpg)
У перший день провели рейди в спортивних залах “Maximus Gym”, “Viper Gym”, “Фанат”. У результаті виявили та затримали близько 40 осіб спортивної статури.
![В Ужгороді воєнкомати проводять рейди а спортзалах. Далі Буковель? (ФОТО) 4 В Ужгороді воєнкомати проводять рейди а спортзалах. Далі Буковель? (ФОТО) 3](https://static.apostrophe.ua/uploads/image/62588d6da903d1a8e834d478ced9f69d.jpg)
Очікується, що із затриманих утворять окремий спортивно-розвідувальний диверсійний батальйон (ОСрДБ) імені Кротона Фірцака.
Напередодні зимових свят в Україні актуалізувалася тема відпочинку під час повномасштабної війни. У Мережі опублікували відеоролик черги машин у бік популярного гірськолижного курорту в Буковелі, що спровокувало вчергове дискусію в суспільстві, бо ціни там шалені.