Уряд Кіпру зобов’язав місцеві банки припинити всі операції з рублем


12:1206.12.2023

Уряд Кіпру дав вказівку банківському сектору острова припинити всі операції з рублем. Про це пише Кореспондент.

Зазначається, що відповідне рішення було ухвалене через рішення США направити до цієї країни команду співробітників ФБР та Агентства по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCen) для участі у розгляді 29 судових справ, пов’язаних з обходом санкцій щодо Росії.

“Місцеві банки зобов’язані припинити всі операції з російським рублем. Також розпочалися перевірки у місцевих юридичних компаніях через можливі зловживання процедурою прискореної реєстрації бізнесу для росіян, що дало їм можливість у прискореній формі отримувати посвідку на проживання, дозвіл на роботу та податкові пільги”, – йдеться у повідомлені.

Раніше міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) оприлюднив доповідь під назвою Cyprus Confidential, у якій повідомив про факти корупції та порушення міжнародних санкцій на Кіпрі. Розслідування, окрім іншого, стосувалося інвестицій російських підприємців на острові та видачі “золотих” паспортів.

Кіпрська влада в прагненні відбілити репутацію острова як ділового та фінансового центру створила підрозділ для контролю за дотриманням режиму міжнародних санкцій.

Читайте: У росії на хабарі у 30 млн рублів попалися два генерали, які відповідають за ппо москви© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube