На концерті гурту «Антитіла» в США берет миколаївського десантника Сергія Райляна купили за $20 тис. І повернули його власнику (ВІДЕО)


13:4610.10.2023

Відомий український гурт «Антитіла» поїхав в концертний тур у США, щоб зібрати $500 тис. на 10 тисяч якісних медичних аптечок для ЗСУ.

І на концерті в Чикаго трапилась унікальна історія, про яку «Антитіла» розповіли на своїй фейсбук-сторінці, передає Інше ТВ.

Воїн 79-ї (Миколаївської) окремої десантно-штурмової бригади Сергій Райлян, який і сам родом з Миколаєва, зараз проходить в США реабілітацію після важкого поранення під Мар’їнкою (під час розвідки його пікап підірвався на протитанковій міні). І на концерті гурту він захотів віддати на аукціон свій берет десантника.

«Я воїн 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Завдяки тій аптечці, що зібрали для мене волонтери, мої хлопці мене стабілізували і все ж таки довезли. Завдяки цій аптечці у моєї матері залишився син, в сестер – брат, а в дружини – чоловік.

Ось до чого можуть привести ваші 20$ донату.

І сьогодні, раз така блага справа в наших любих «Антитіл», я хочу подарувати їм символ десантника – найцінніший елемент форми одягу – свій берет.

Я хотів би, щоб його продали тут на аукціоні і закупили більше аптечок для наших хлопців, які будуть рятувати життя нашим захисникам, справжнім Героям», – сказав Сергій на концерті.

Берет Сергія вчора придбали за $20 тис. і одразу ж повернули власникові, бо це дуже особлива річ для кожного десантника. У гурті «Антитіла» не називають благодійника, який це зробив, але наводять його слова: «Я готовий віддати це назад в руки власника, це дорога річ для нього, нехай він має її. Нехай його всі аптечки допомагають побратимам. А це повинно залишатися в нього».

На сьогоднішній момент разом з United Help Ukraine, українською громадою в Чикаго, а також з іноземцями, які відвідали концерт гурту, вдалось зібрати $49 тис. лише на аукціонах. Це 980 якісних аптечок, а значить – 980 врятованих життів.

Концертний тур «Антитіл» триває.

А про Сергія Райляна можна прочитати в матеріалі «Радіо Свобода» «Ну все: я сліпий, безногий»: розповідь 26-річного воїна, який після тяжкого поранення знаходить сили для життя»

Миколаївські тероборонівці: Chester (ФОТО)

Як пастор став капеланом: історія Євгена Мініна з Миколаєва

Миколаївські тероборонівці: «Вітер»

Миколаївські тероборонівці: «Кузя»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube