Роботу над Майстер-планом Миколаєва презентували на Всесвітньому конгресі архітекторів у Копенгагені (ФОТО)


16:0207.07.2023

Столиця Данії прийняла 28-й Всесвітній конгрес архітекторів. Захід тривав із 2 до 6 липня і зібрав більше шести тисяч учасників із 135 країн світу. Місто Миколаїв на конгресі мало власний стенд.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради, передає Інше ТВ.

Миколаїв на заході представили секретар міської ради Дмитро Фалько та директор департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко. Також до них приєдналась менеджерка італійської компанії OneWorks Ана Паес і технічний директор з економіки та менеджменту данської компанії COWI Йеспер Каруп Педерсен. Разом вони презентували проект UN4Mykokaiv щодо розробки нового Майстер-плану міста.

Так, в рамках конгресу Дмитро Фалько, Ана Паес та Йеспер Каруп Педерсен виступили на панелі “Реконструкція України”. Разом із ними у дискусії взяв участь і заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Юрій Васьков.

Представник уряду розповів про бачення та потреби України щодо відбудови на національному рівні. А команда Миколаєва провела спільну презентацію проекту розробки нового Майстер-плану міста.

Також Дмитро Фалько виступив із презентацією Миколаєва в Українському домі в Копенгагені. Секретар міської ради розповів про ситуацію в Миколаєві, наслідки російських бомбардувань та роботу міста над відновленням.

Делегація Миколаєва відвідала головний офіс компанії COWI, де була проведена робоча нарада щодо розробки Майстер-плану. Як відомо, данська компанія в рамках роботи над Майстер-плано опрацьовує питання, пов’язані з водопостачанням й водовідведенням, централізованим опаленням.

В рамках візиту до Данії делегація Миколаєва також провела робочі зустрічі із представниками муніципалітетів Копенгагена та Ольборга, під час яких було обговорено співпрацю міст.

Візит делегації Миколаєва до Копенгагена відбувся за організаційного сприяння Посольства Королівства Данії в Україні.

Як повідомляло Інше ТВ, Проєкти відновлення Миколаєва представили на двосторонній конференції в Італії – міськрада© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube