Проєкти відновлення Миколаєва представили на двосторонній конференції в Італії – міськрада


17:2408.05.2023

В останній тиждень квітня результати роботи команди фахівців над новим Генпланом Миколаєва  представили на двосторонній конференції з відбудови України, що відбулася у Римі.

Про це повідомили в Миколаївській міськраді, передає Інше ТВ.

На запрошення італійського уряду на заході було представлено проєкти щодо відновлення Миколаєва. Перед урядовцями та бізнес-спільнотою виступили представники компанії One Works та секретар Миколаївскої міськради Дмитро Фалько.

One Works оголосила про початок другого етапу розробки генплану.

“Генеральний план міста сьогодні може стати надзвичайним каталізатором для реагування та визначення пріоритетів, які спрямовуватимуть політику та інвестиції всієї країни. Чим краще ми використаємо наявний час, тим ефективніше зможемо побудувати модель інклюзивного, інтегрованого та сталого міста, яке гарантує краще майбутнє для своїх жителів”, – зазначив керуючий партнер One Works Джуліо Ді Карлі.

Розповідаючи про спільну роботу, він відзначив високий рівень підготовки Миколаєва в сфері цифровізації – кілька років тому в місті була розроблена геоінформаційна система, дані якої успішно використовують італійські фахівці.

За словами Джуліо Ді Карлі, Миколаїв може стати ідеальною моделлю відбудови за принципом “краще, ніж було” та розвитку інфраструктури, що потім пошириться на інші українські та європейські міста.

Секретар міськради Дмитро Фалько, виступаючи на конференції, познайомив потенційних партнерів з Миколаєвом, розповів, як живе місто, попри величезний обсяг руйнувань внаслідок атак російських терористів. Говорив про актуальні потреби, а також можливості та інвестиційний потенціал Миколаєва. Дмитро Фалько також провів низку зустрічей з представниками італійського бізнесу.

Як зазначають у компанії One Works, уряд Італії висловив намір підтримувати приватні компанії, що інвестуватимуть у швидке відновлення України. Наразі наші партнери вже отримують листи від зацікавлених сторін.

Як повідомляло Інше ТВ, у квітні Сєнкевич презентував Миколаїв на найбільшій у світі промисловій виставці в німецькому Ганновері (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube