За рішенням суду забудовник повинен сплатити до міського бюджету Миколаєва майже 1 млн грн


14:2328.06.2023

Південно-західним апеляційним господарським судом у червні поточного року залишено без змін рішення Господарського суду Миколаївської області про задоволення позову Окружної прокуратури міста Миколаєва в інтересах держави в особі Миколаївської міськради до одного з забудовників Миколаєва про стягнення коштів пайової участі на розвиток інфраструктури міста в сумі майже 1 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Задовольняючи позов прокурора, судами підтверджено обов’язок забудовника багатоквартирного будинку у Заводському районі міста, будівництво якого розпочато у 2019 році,  сплатити до бюджету визначені законодавством платежі на розвиток інфраструктури міста.

Як підкреслили в Миколаївській обласній прокуратурі, міська рада, не зважаючи на виявлення зазначеного порушення законодавства органами Держаудитслужби, ще у 2021 році належних заходів до захисту інтересів територіальної громади міста не вжила, у зв’язку з чим прокурор звернувся до суду з відповідним позовом.

Як повідомляло Інше ТВ, в лютому цього року Окружна прокуратура міста Миколаєва звернулась до суду з позовом, в якому вимагає зобов’язати одного з забудовників відшкодувати заборгованість зі сплати пайової участі у розвитку інфраструктури Миколаєва на суму майже 2 млн грн.

Однак Миколаївська міськрада спростувала інформацію прокуратури, що забудовник ЖК «Рив’єра» не сплатив передбачені законом 2 млн.грн. на розвиток інфраструктури Миколаєва (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube