Зеленський в День Конституції України запропонував до загальнонаціонального обговорення основні орієнтири майбутньої української доктрини (ВІДЕО)


14:2228.06.2023

«Україна буде державою-переможницею.

Чи матимуть мир нації світу, чи вистоїть на Землі людяність, – це зараз залежить від того, як ми закінчимо цю війну, та від того, чи буде життя українців, що перемогли, утверджувати свободу так само, як утверджує боротьба за неї. Так само, як ми вже показали, що сміливість дає свободу, ми доведемо, що свобода дає успіх. Ми зробимо це українською аксіомою: свобода дає успіх».

Про це сьогодні, 28 червня, в стінах Верховної Ради України сказав Президент України Володимир Зеленський, передає Інше ТВ.

В своєму виступі очільник держави відмітив, що для досягнення успіху Україна повинна трансформуватись, і запропонував до загальнонаціонального обговорення основні орієнтири майбутньої української доктрини.

«Як Конституція закладає основи, ми потребуємо доктрини для нашої держави. Ясної, не розмитої, сміливої доктрини. Для України, яка іде до перемоги. Та для України-переможниці. Ця доктрина має відповідати на всі фундаментальні питання про Україну та наше майбутнє – і нам самим, і нашим сусідам, і кожному в світі. Ми потребуємо нової системи, нових правил, нових можливостей», – сказав Президент України.

Володимир Зеленський запропонував 5 основних орієнтирів:

– філософія перемоги;

– глобальність української безпеки;

– політика героїв;

– політика справедливості;

– трансформації за 10 років: нова зовнішня політика, нова економіка, нові відносини між державою і суспільством, розвиток всіх територій, освіта та наука, культура, рівень безпеки та свободи в Україні.

Як повідомляло Інше ТВ, Сьогодні – День Конституції України: привітання, від яких навертаються сльози (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube