Зеленський пропонує законодавчо закріпити нові дати святкування Різдва і Дня захисників і захисниць  України


14:0428.06.2023

Сьогодні, 28 червня, в Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України “Про внесення змін до статті 73 Кодексу Законів про працю України”, ініціатором якого є Президент України Володимир Зеленський.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, визначивши, що 25 грудня відзначається Різдво Христове, 15 липня – День Української Державності, 1 жовтня – День захисників і захисниць України.

Про це повідомляє Інше ТВ.

«Метою законопроекту є відмова від російської спадщини нав’язування відзначення Різдва Христового 7 січня та встановлення дати святкування Різдва Христового 25 грудня. І, як наслідок, перенесення дат святкування Дня Української Державності (з 28 липня на 15 липня), коли вшановується пам’ять видатного державотворця святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, та Дня захисників і захисниць України (з 14 жовтня на 1 жовтня), яке пов’язане з українськими військовими традиціями вшанування Дня Покрови Пресвятої Богородиці», – йдеться в пояснювальній записці зо законопроекту.

У картці законопроекту зазначається, що він – невідкладний, тому вже був направлений на розгляд комітетів ВР України.

Як повідомляло Інше ТВ, з 1 вересня ПЦУ переходить на новий календар. Цього року Різдво відзначатимуть 25 грудня, а День святого Миколая – 6 грудня.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube