П’ятеро російських окупантів, врятованих очаківськими «морськими котиками», поповнили обмінний фонд України (ВІДЕО)


08:4116.06.2023

Підірвавши Каховську ГЕС, російське командування жодним чином не зважило на життя власного особового складу. Адже після розливу води десятки окупантів лишилися відрізаними від великої землі на затоплених позиціях на Херсонщині.

Одна з таких позицій занурювалася під воду, а кілька росіян ось-ось мали потонути. Отримавши інформацію про можливість взяти в полон противника, воїни ССО вирушили по нього.

Про це розповіли на фейсбук-сторінці 73 морського центру СпП ім кошового отамана Антіна Головатого, передає Інше ТВ.

П’ятьох ворожих бійців завантажили на човни. В цей час з інших позицій противник вдарив по човнам, незважаючи на те, що на них перебували і його ж товариші. Попри це усіх полонених доставили живими на узбережжя. Воїни ССО України під час місії не постраждали.

Вже на березі під час розмови з полоненими оператори ССО з’ясували, що окупанти належать до підрозділу «Шторм Z». Ці загони російське міноборони комплектує за тим же принципом, що і формування «Вагнер»: основу складають засуджені росіяни, що відбувають покарання у тюрмах. За участь у війні проти України їм обіцяють амністію.

Як повідомляло Інше ТВ, Унікальні кадри: очаківські «морські котики» показали свою роботу на Херсонщині (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube