106 дітей-вихованців будинків сімейного типу Миколаївщини поїхали на оздоровлення у Буковель (ФОТО)


08:1216.06.2023

За рахунок фінансової підтримки Фундації Олени Зеленської організовано оздоровлення та відпочинок для 106 дітей із багатодітних родин дитячих будинків сімейного типу до «Артек-«Буковель».

Так, у четвер, 15 червня, провели родини у відпустку до Карпат начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, його заступник Олександр Трайтлі, начальниця служби у справах дітей Миколаївської ОВА Ірина Пономарьова та директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

За підтримки Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine), в період очікування потягу дітям була надана можливість весело та з користю провести свій час.

Крім того, від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ кожній дитині було вручено індивідуальний подарунок – рюкзак з різноманітним приладдям для активного дозвілля. Від Гуманітарний штаб при Миколаївській ОВА дітлахам забезпечено продукти харчування та питну воду в дорогу. Від Червоного Хреста – дитячі та харчові набори.

Як повідомляло Інше ТВ, Ще 50 евакуйованих з Миколаївщини  дітей вразливих категорій знаходяться за кордоном – Миколаївська ОВА© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube