У Миколаєві відкрили меморіальну дошку на честь рятувальника Євгенія Зінкевича, який загинув під час виконання обов’язків (ФОТО)


19:2602.06.2023

2 червня рятувальники Миколаївщини відкрили меморіальну дошку, яка увічнює пам’ять Євгенія Зінкевича — рятувальника, який загинув 30 квітня 2022 року, перебуваючи на службі.

Її встановили на фасаді 4 державної пожежно-рятувальної частини, де до своєї трагічної загибелі працював Євгеній.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

26-річний заступник начальника частини, ризикуючи власним життям, проявляючи мужність та хоробрість, залучався до ліквідації наслідків пожеж та завалів, в тому числі й тих, які виникали після обстрілів з боку російської федерації. Він був самовідданий та сміливий патріот своєї країни та професіонал у своїй справі.

Тож у присутності батьків Євгена, керівників підрозділу, колег та друзів сьогодні було відкрито меморіальну дошку, аби увічнити пам’ять про свого побратима. Вона назавжди нагадуватиме нам, а особливо молодому поколінню про війну та про високу ціну свободи і незалежності.

На жаль, це не єдина втрата в сім’ї рятувальників Миколаївщини. Як повідомляло Інше ТВ, під час ракетного удару, який завдала російська федерація по сплячому Миколаєву, під час виконання службових обов’язків  13 жовтня 2022 рок загинув рятувальник Павло  Кацан.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube