Рятувальники Миколаївщини представили онлайн версію книги “Незламні. Миколаїв — форпост, що тримає Південь України!”


12:1925.05.2023

Книга “Незламні. Миколаїв — форпост, що тримає Південь України!” – це спільна робота пресслужби та рятувальника-веброзробника сайту Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, перекладача Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

«Ця фотоісторія про роботу підрозділів ДСНС Миколаївщини при ліквідації наслідків збройної агресії з боку росії, яку зафіксувала наша пресслужба, а також фотографи — Павло Петров, Влада та Костянтин Ліберови, Сергій Кононенко, Світлана Вовк, Стас Козлюк, Ігор Арчібісов, Євген Завгородній. Ми дякуємо нашим друзям за співпрацю та бачення подій під іншим кутом.

Окрема подяка художниці-ілюстраторці Юлії Філімон, яка надихнулась героїчною роботою рятувальників Миколаївщини та акварельними фарбами, на папері, зобразила наших Героїв, дякуючи їм за мужність та відданість обраній професії.

І ось, маємо результат, який, на нашу думку, гідний вашої уваги. Гортаючи сторінки друкованої книги, а також її онлайн-версії, можемо згадати найрезонансніші події, ракетні атаки, яких завдав ворог по нашому регіону, побачити війну та її страшне обличчя через наші фото та відео.

Передивляйтесь, пам’ятайте та розповідайте усьому цивілізованому світу про події в нашій країні, надихайтеся рятувальниками, а ми й надалі працюватимемо та наближатимемо нашу Перемогу!», – йдеться в повідомленні ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Подивитись онлайн версію книги можна за посиланням.

Як повідомляло Інше ТВ, Перша книга від Асоціації учасників та інвалідів АТО з Миколаєва «Мій тато повернувся з війни» готова: хто може отримати і як© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube