Делегація International Medical Corps побувала у Миколаєві – готові ділитися знаннями з миколаївськими медиками (ФОТО)


08:5024.05.2023

У вівторок, 23 травня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім провів зустріч з директором міжнародної організації «International Medical Corps» Метью Стірнсом та керівницею регіонального офісу Акуйлою Фіндікліан.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Під час зустрічі сторони обговорили напрямки роботи міжнародної організації у Миколаївській області. Зокрема, враховуючи досвід, організація може зробити значний внесок у поліпшення екстреної медичної допомоги та навчання медичного персоналу.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім висловив вдячність «International Medical Corps» та підкреслив важливість такої співпраці. Особливо у контексті покращення доступу до якісної медицини населення громад області, постраждалих внаслідок військової агресії рф.

Зі свого боку представники організації запевнили про свою готовність співпрацювати з владою та ділитися знаннями у сфері охорони здоровʼя з місцевими медичними працівниками.

Як повідомляло Інше ТВ, До Миколаєва завітали представники Global Care Force – обговорювали забезпечення Миколаївщини медичними працівниками (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube