До Миколаєва завітали представники Global Care Force – обговорювали забезпечення Миколаївщини медичними працівниками (ФОТО)


18:2516.05.2023

У вівторок, 16 травня, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, начальник управління охорони здоров’я ОВА Максим Безносенко, радниця начальника ОВА Вікторія Олійник обговорили з головою міжнародної волонтерської місії Global Care Force Гарі Моршемом та директоркою глобальних програм Роксаною Джонс забезпечення регіону медичним персоналом.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Віталій Кім зазначив, що важливим є розв’язання питання браку кадрів в медичних установах на деокупованих територіях, зокрема у Снігурівській громаді.

«Ми зацікавлені, щоб на звільнених територіях медична сфера працювала ефективно. Тому пропонуємо підтримати зміцнення кадрового потенціалу обласних закладів. Особливо це стосується лікарні у Снігурівці, яка продовжувала працювати навіть під час окупації», – сказав очільник області.

Зі свого боку Максим Безносенко додав, що також результативними будуть майстер-класи, проведені лікарнями волонтерської місії для місцевих медичних працівників. Особливу увагу він акцентував на тренінгах з тактичної медицини.

«Завдяки такому підходу вдасться не тільки поділилися досвідом іноземних напрацювань медичної галузі, а й порівняти технології, які використовують за кордоном та в Україні», – пояснив він.

Представники Global Care Force запевнили, що пріоритетною для них є робота в регіонах України, які постраждали внаслідок військової агресії росії.

«Ми усвідомлюємо, як складно вам відстоювати свободу, тому приїхали показати, що ми на вашому боці й повністю вас підтримуємо», – сказав голова міжнародної волонтерської місії Global Care Force Гарі Моршем.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві побували представники Mission East та Neo-Eco Ukraine – обговорили відбудову завдяки рециркульованим будівельним матеріалам та розмінування (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube