Головний бухгалтер управління Первомайської міської ради, яка нарахувала і виплатила собі зайвих 8 млн.грн. зарплатні, отримала 8 років в’язниці


16:4623.05.2023

Як повідомляло Інше ТВ, бухгалтера Первомайської міськради на Миколаївщині підозрюють у заволодінні майже 8 млн.грн. – це вона нарахувала та виплатила собі зайву зарплату.

Зараз вже ця справа розглянута в суді – жінку визнано винною у заволодінні бюджетними коштами, вчинених повторно в період воєнного стану в особливо великих розмірах, службовому підробленні, несанкціонованій зміні інформації, яка обраховується в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, вчинене повторно, що спричинило значну шкоду (ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 362, ч. 3 ст. 362, ч. 2, ч. 3, ч. 4,   ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

У судовому засіданні прокурором  доведено, що жінка з січня 2021 по вересень 2022 року, маючи умисел на заволодіння бюджетними коштами, склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи, згідно яких нарахувала та незаконно отримала на власний картковий рахунок заробітну плату, значно вищу за встановлений оклад, на загальну суму майже 8 млн. грн.

Завдяки послідовній позиції сторони обвинувачення та достатній доказовій базі провину жінки доведено у повному обсязі.

Відтак, вироком суду їй призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Засуджена перебуває під вартою.

Вирок ще не набрав законної сили.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube