Пономарьов вважає, що похід на Бєлгород розколе російську опозицію і виявить агентів Кремля у ній (ВІДЕО)


17:0523.05.2023

У зв’язку із заходом у Бєлгородську область російських добровольців президент РФ Володимир Путін зараз буде задіювати всю агентуру, яка є у російських спецслужб серед російської опозиції.

Таку думку в ефірі телеканала FREEДОМ висловив російський опозиційний політик, автор YouTube-каналу “Утро Февраля”, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.

+

“Мені здається, що Путін як чекіст обов’язково зараз задіє свою агентуру в російській ліберальній опозиції. Спочатку, щоб вона кричала, що росіяни не повинні вбивати росіян, що недобре переносити війну на території Росії, що може постраждати цивільне населення тощо. Інші будуть волати в інший бік — що війна на території Росії створить загрозу для України, що Україні можуть не дати якісь західні озброєння”, — перелічив політик.

При цьому він наголосив, що немає жодних підстав порушувати питання про непостачання Україні західного озброєння через ситуацію в тій самій Бєлгородській області, адже це не українці, “а росіяни воюють на території своєї країни, й Україна не має до цього жодного стосунку”.

“Гадаю, ось ці два напрямки виття будуть основною відповіддю Путіна. Але треба цьому чинити опір і роз’яснювати, звідки ноги ростуть”, — підсумував Пономарьов.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube