INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

На Миколаївщині не всі керівники підприємств погоджуються підняти зарплатню працівникам до мінімальної

09.05.2023
in Миколаїв, Економіка
Долг платежом красен: участнику АТО из Первомайска при вмешательстве прокуратуры таки выплатили задолженную зарплату

З метою зміцнення фінансової спроможності місцевих бюджетів Головним управлінням ДПС у Миколаївській області спільно з місцевими органами влади постійно вживаються заходи, направлені на залучення додаткових коштів та забезпечення надходжень з податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів у повному обсязі.

Але не завжди все залежить тільки від податківців.

Схожі матеріали

У Миколаєві всі кошториси на роботи/послуги з капітального та поточного ремонтів будуть публікуватись у машиночитному форматі

Сесія Миколаївської міськради скликана на 29 травня (ДОКУМЕНТ)

18.05.2025
Миколаївські боксери здобули 4 нагороди на змаганнях у Закарпатті (ФОТО)

Миколаївські боксери здобули 4 нагороди на змаганнях у Закарпатті (ФОТО)

18.05.2025

Згідно повідомлення  Головного управління ДПС у Миколаївській області, з початку 2023 року на засіданнях  комісій при райдержадміністраціях та за результатами індивідуальної роботи фахівців ДПС області заслухано 371 керівника підприємств, з яких тільки 346 суб’єктів господарювання підвищили розмір зарплати до мінімального рівня. Хоча завдяки цьому до бюджету додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб у сумі 149,4 тис. грн, ЄСВ – 182,8 тис. грн, військового збору – 12,5 тис. гривень.

Також було заслухано 184 фізичні особи – підприємця, з яких підвищили розмір зарплати 166 ФОП. Таким чином бюджет додатково поповнився податком на доходи фізичних осіб у сумі 90,5 тис. грн, ЄСВ – 109,5 тис. грн, військового збору – 7,5 тис. гривень.

Як повідомляло Інше ТВ, Надходження до бюджету – це вчасна допомога ЗСУ і додатковий ресурс на відбудову, – Ігор Кузьмін

Next Post
В Москві закінчився парад – Путін жалівся на всіх і хвалив свою СВО (ВІДЕО)

В Москві закінчився парад - Путін жалівся на всіх і хвалив свою СВО (ВІДЕО)

Рекомендації

За унификацией рынка газа последуют рынки электроэнергии и угля

Министр энергетики Насалик обвинил предшественников в том, что страна не перешла с антрацита на газовый уголь

8 років ago
“Будь светом, Искупитель мира, для дорогой Украины”, – Папа в послании “Городу и миру” (ВИДЕО)

Папа Римский вновь осудил легализацию абортов

4 роки ago
Правоохранители задержали наркоторговца, распространявшего опий ацитилированный

Милиционеры подбросили подросткам наркотики. Подростки вызвали полицию

10 років ago
Российско-террористические войска накапливают силы в районе Дебальцевского плацдарма

Российско-террористические войска сосредотачиваются на Артемовском направлении, севернее Новоазовска и в Донецке – «ИС»

10 років ago
Суд Пакистана отменил смертный приговор за богохульство христианке, которая выпила воды из “мусульманского колодца”

Суд Пакистана отменил смертный приговор за богохульство христианке, которая выпила воды из “мусульманского колодца”

7 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • Зеленський після інавгураційної меси зустрівся з Папою Левом (ФОТО)
  • Миру не буде ніколи. І Путін пояснив, чому
  • Командир батальону бригади «Маґура» Ширшин написав рапорт через “дебілізм і невиправдані втрати”. В Генштабі відповіли
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV