П’ять дитсадків Миколаєва беруть участь у проекті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» (ВІДЕО)


10:0604.05.2023

5 закладів дошкільної освіти Миколаєва увійшли у другу хвилю проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».

Проєкт реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.

Про це повідомили в управлінні освіти Миколаївської міськради, передає Інше ТВ.

«Перші травневі дні стали найочікуванішими для вихователів, які скучили за дитячим гомоном, щирими посмішками, природними рухами малюків й їх неймовірним фантазуванням; для дітей, які поринули у різноманітну пізнавальну та творчу діяльність у колі одноліток та люблячих дорослих; для батьків, які неочікувано опинилися у цікавому водовороті життя усієї групи дітей, яке професійно супроводжують педагоги.

Перші слова наших педагогів з кожного садочка після зустрічі з дітьми та їх батьками: «Все відмінно! Надихалися повітрям щастя від усмішок та голосів дітей!», «Емоції зашкалюють! Дякуємо за те, що дається можливість займатися тим, що нам подобається!»», – зокрема, йдеться в дописі до оприлюдненого відео.

Як повідомляло Інше ТВ, Тривають ремонти укриттів у дитячих садках Миколаєва: один заклад показали в Заводському районі (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube