На Миколаївщині загалом відновлено 2871 цивільний об’єкт, пошкоджений російськими обстрілами. Що зроблено за минулий тиждень


09:0902.05.2023

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

Про результати цієї роботи за період з 24 квітня по 1 травня повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

місто Миколаїв:

У місті Миколаїв внаслідок ракетного удару вночі 27 квітня було пошкоджено 82 приватних будинки та 31 багатоквартирний будинок, дві адміністративні будівлі, навчальний заклад, історична будівля, музей та дитячий садок. Практично повністю зруйновані сім приватних будинків.

Так, за інформацією Миколаївської міської ради, після обстрілів було зашито OSB-плитами більшу частину пошкоджених вікон у багатоповерхівках. Відпрацьовувалися й інші об’єкти – приватний сектор, навчальні заклади та адміністративні будівлі.

Мешканцям постраждалих будинків видано матеріали: плівка – 2000 м; OSB-плити – 777 листів; брезент – 41 одиниця.

Комунальними службами було прибрано зелені зони, пішохідні доріжки та проїжджа частина від сміття та уламків. Також прибрана основна частина пошкоджених дерев.

місто Очаків:

За цей період у м. Очаків Очаківської громади у багатоповерховому будинку перекрито гідробар’єром 1200 кв. м даху. А у приватних будинках закрито OSB-плитами понад 30 вікон та перекрито 235 кв. м покрівель шифером.

Баштанський район:

У смт Березнегувате Березнегуватської громади в гімназії відремонтовано 300 кв. м покрівлі, а на Березнегуватському стадіоні – лавки на трибунах. Також у с. Висунь в ліцеї завершено облаштування майже 80 укосів на встановлених вікнах та виконано поточний ремонт покрівлі.

Окрім цього, у Березнегуватській публічній бібліотеці були замінені вікна та склопакети.

Зазначимо, що станом на 1 травня на території Миколаївської області загалом відновлено 2871 об’єкт, з них за категоріями:

– багатоповерхівки – 32;

– приватні будинки – 481;

– школи – 9;

– дитячі садочки – 7;

– заклади культури – 3;

– заклади охорони здоров’я – 18;

– адміністративні будівлі – 12;

– об’єкти ЖКГ – 2287;

– мости – 15;

– дороги – 13.

Як повідомляло Інше ТВ, Ліквідація наслідків ракетної атаки по Миколаєву 27 квітня: що зроблено за вихідні (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube