У Миколаєві відкрили два дитячих простори “Спільно” від ЮНІСЕФ (ФОТО)


16:3605.04.2023

На базі міських бібліотек у Заводському та Центральному районі облаштували ігрові кімнати, де юні миколаївці завжди знайдуть цікаві заняття, розваги та іграшки, проведуть час весело та з користю.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді, передає Інше ТВ.

Кілька днів простори “Спільно” працювали в тестовому режимі, сьогодні тут вже багато маленьких відвідувачів, які скучили за спілкуванням, друзями та позитивними емоціями.

Дитячі точки відкриті щодня з 09:00 до 18:00, без вихідних. Вхід безкоштовний для всіх бажаючих. Адреси: вул. Озерна, 21, вул. Потьомкінська, 143 А.

Тут не лише розваги, розповідає Таїсія Белібова, директорка Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка. З дітками займатимуться логопед та психолог, будуть організовувати майстер-класи, навчальні заходи з працівниками ДСНС та Патрульної поліції, читатимуть книжки.

Заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров подякував представникам Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за плідну співпрацю.

“ЮНІСЕФ наш давній партнер, а від початку повномасштабного вторгнення Миколаїв відчуває неймовірну підтримку від команди фонду. Упродовж року місто отримувало гуманітарну допомогу для родин з дітьми, закладів охорони здоров’я, соціальних установ. Так, за сприяння ЮНІСЕФ у одній з гімназій міста відкрито “Клас безпеки” з інтерактивним обладнанням, а міській дитячій лікарні №2 передали спецавтомобіль. Таких прикладів дуже багато. Щиро вдячний нашим друзям за незмінну підтримку!”, – каже він.

Співпраця продовжиться й надалі. Зокрема, ЮНІСЕФ допоможе обладнати захисні укриття у трьох школах Миколаєва, також планується створення освітніх хабів – оснащених всім необхідним просторів, де діти зможуть займатися під час онлайн-навчання.

Як повідомляло Інше ТВ, два місяці тому у Миколаєві відкрили Центр підтримки та укріплення сім’ї (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube