В Миколаєві на «Стрілці» повітряні змії зловили вітер (ФОТО)


22:1526.03.2023

Цієї суботи, 25 березня, на пляжі «Стрілка» в Миколаєві миколаївська команда KiteWings, яку знають у всьому світі усі кайт-флаєри, відкрила сезон-2023.

Про це редакції Інше ТВ розповіла одна з організаторів цього руху Анна Компанієць.

«Євгенія Пилипенко з донькою Маргаритою запустила новенького повітряного змія дизайну знаменитого німецького кайт-флаєра Берхарда (Bernhard Dingwerth), який був на самому першому фестивалі у Трихатах 2017 року. Це вже другий листочок довжиною більше 2 метрів у цієї родини. У них є мрія – різнокольорова лінія листочків, зараз вже є зелений та красний. Родина має вже велику колекцію, а все почалося з гуртка Конструювання повітряних зміїв у 38 школі 2018 року, де п’ятикласниця перетворила свою мрію у реальність, запустивши у небо над Трихатами зі своєю мамою та командою змійковий потяг Юджин з головою собаки.

Андрій Купрієвич навчив власноруч шити величезного тягача й родину Бориса Салтовського, відомого миколаївця. Разом з синами вони розпочали майструвати помаранчевого велетня ще до війни, а у суботу нарешті піднялась у небо і ця мрія.

Команда KiteWings переконана, що завдяки мріям набагато легше пережити усі труднощі, і над Миколаєвом буде чисте яскраве небо. Злітаймо, бо ми вільні!», – каже Ганна Босякова.

Як повідомляло Інше ТВ, Краса і вишуканість – з джуту та мішковини: в Миколаєві відкрилась цікава виставка (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube