Школи чотирьох областей отримали планшети Apple iPad – Миколаївської зокрема


21:3424.03.2023

Сьогодні, 24 березня 2023 року, Міжнародна компанія «ASBISc Enterprises PLC» завершила процес передання 5 тис. Apple iPad у межах соціально-гуманітарного проєкту «5 000 Apple iPad для українських школярів». Сучасні пристрої отримали заклади освіти, що повністю або частково зруйновані внаслідок бойових дій.

Про це повідомили в МОН України, передає Інше ТВ.

Електронні пристрої отримали учні таких областей:

Київської – 10 шкіл; 

Чернігівської – 2 школи; 

Харківської – 4 школи; 

Миколаївської – 4 школи.

На пристроях Apple iPad встановлено повний комплект навчальних програм, затверджених МОН України. Спеціально розроблене навчання для вчителів від сертифікованих тренерів Apple допоможе легко інтегрувати нове обладнання у навчальний процес.

Набір можливостей використання, керування та розширеного функціоналу Apple iPad сприяє розвитку якості освіти та дозволяє зекономити кошти на оновлення пристроїв протягом багатьох років.

Apple iPad передано на баланс шкіл, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

Проєкт реалізований за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, громадської організації «СЕВЕН ФІЛДС». Спонсором проєкту є міжнародна компанія ASBISc Enterprises PLC.

Як повідомляло Інше ТВ, на початку 2023 року чотири навчальні заклади Миколаївської області отримали 1235 Apple iPad від міжнародної компанії ASBISc Enterprises для забезпечення стабільного дистанційного навчання.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube