Освітянам Миколаївщини передали понад чотири тисячі ноутбуків (ФОТО)


10:2501.03.2023

За сприяння Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) до Миколаївської області надійшло 4 251 ноутбук Hewlett-Packard.

Організована допомога за проєктом «Цифровий актив для України» компанії «Hewlett-Packard» та «Microsoft».

Як повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, у вівторок, 28 лютого, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та його заступник Олександр Трайтлі передали пристрої освітянам.

Віталій Кім зазначив, що отримані ноутбуки є гарантією безперервності освітнього процесу через підтримку організації дистанційного навчання, в умовах того, що значна кількість педагогічних працівників і здобувачів освіти, які знаходяться на територіях активних бойових дій або є внутрішньо переміщеними особами, не мають доступу до комп’ютерного обладнання для оптимізації освітнього процесу.

Розподіляють девайси наступним чином: 2347 буде передано до закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, 993 – місту Миколаєву, 348 – інтернатним закладам обласного підпорядкування, 523 – закладам професійно-технічної освіти, 40 ⁃ Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти.

Як нагадали в Миколаївській ОВА, на початку 2023 року чотири навчальні заклади Миколаївської області отримали 1235 Apple iPad від міжнародної компанії ASBISc Enterprises для забезпечення стабільного дистанційного навчання.

Також зазначимо, що протягом 2022 року педагогічних працівників області забезпечено 2 285 девайсами.

Як повідомляло Інше ТВ, з жовтня 2022 року до січня 2023 року в рамках ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» за підтримки Google та ЮНЕСКО Миколаївська область отримала 1 702 ноутбуки.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Освітянам Миколаївщини передали понад чотири тисячі ноутбуків (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube