У вівторок, 7 березня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім провів зустріч з представниками Всесвітньої продовольчої програми.
Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.
Зокрема, на зустрічі були присутні заступник виконавчого директора ВПП Рим, Італія Раміро Лопес Дасильва, директор з надзвичайних ситуацій, ВПП Рим, Італія Кюннан Парк, директор і представник ВПП в Україні Меттью Голлінгворт, голова Одеського офісу ВПП в Україні Джалал Шах, виконавчий менеджер ВПП в Україні Родріго Мота, спеціальний помічник заступника виконавчого директора Бінта Баджаха, спеціаліст з програмної політики Одеського польового офісу ВПП в Україні Тетяна Вецкур.
Першочергово обговорили нагальні питання регіону. А саме, розмінування територій, що дозволить відродити в області агронапрямок.
Також торкнулися теми допомоги малому та середньому бізнесу й створення робочих місць. Очільник області зазначив, що відновлення діяльності бізнесу в Миколаївській області є важливим кроком, адже це допоможе розвинути місцеву економіку.
Окрім цього, під час зустрічі сторони розглянули можливість включення Миколаївського порту до зернового коридору.
![На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 2 На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/1-119-1024x684.jpg)
![На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 4 На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/2-60-1024x819.jpg)
![На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 6 На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/3-44-1024x685.jpg)
![На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 8 На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/4-40-1024x684.jpg)
![На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 10 На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/5-28-1024x684.jpg)
![На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 12 На Миколаївщині побувала делегація Всесвітньої продовольчої програми (ФОТО) 11](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/6-24-1024x684.jpg)
Зазначимо, що Всесвітня продовольча програма — гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів (сертифікатів) та/або харчових продуктів постраждалим українцям. Надають допомогу за цільовими критеріями, які були ухвалені у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, у першу чергу внутрішньо переміщеним особам.
Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв відвідав посол Королівства Данії Оле Егберг Міккельсен (ФОТО)