Роснефть фінансуватиме ПВК Вагнера – ЗМІ


08:4008.03.2023

Засновник російської приватної військової компанії Вагнер, бізнесмен Євген Пригожин досяг підтримки від керівництва Роснефти. Таким чином він знайшов можливість профінансувати діяльність своєї ПВК, пише Кореспондент.

Наголошується, що минулого тижня Пригожин зустрічався у неформальній обстановці з головою Роснефти Ігорем Сечином. Близьке джерело до керівництва російської нафтової компанії заявило, що наслідком цієї розмови стало “доручення забезпечити фінансову підтримку структурам Пригожина”.

Співрозмовник видання не знає, про які саме проекти йдеться, проте зазначає, що доручення надійшло на адресу віце-президента Роснефти.

У Роснефти на запит журналістів відмовилися коментувати співпрацю. У Пригожина теж поки що ніяк не прокоментували угоду.

Видання вказує, що Пригожин у публічному полі в останні місяці не зустрічався з кимось із видних російських керівників, хоча й стверджував, що “входить до кабінетів”, коли просив снарядів для ПВК Вагнер.

Прокремлівські Telegram-канали стверджували, що Пригожин все ж таки домігся свого, і снаряди були виділені за розпорядженням давнього соратника Сечина – секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева.

Читайте: У Бахмуті зараз воюють елітні елементи групи «Вагнера» та російських повітряно-десантних підрозділів, – ISW© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube