У четвер, 2 березня, чеська компанія Rumpold UHB, limited company через програму Координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації – КЦРНС (ERCC) передала дві машини-сміттєвози для комунальних закладів Ольшанської та Шевченківської територіальних громад.
Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.
Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім подякував за надану допомогу й зазначив, що Миколаївська область сподівається на подальшу співпрацю.
Зазначимо, що координацією процесу передачі цієї допомоги займалося Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.
![Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 2 Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/1-42.jpg)
![Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 4 Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/2-18-1024x768.jpg)
![Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 6 Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/3-14-1024x768.jpg)
![Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 8 Для комунальних закладів двох громад Миколаївщини передали машини-сміттєвози (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/03/4-13-1024x768.jpg)
Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині благодійники передали необхідну техніку для комфортного проживання ВПО (ФОТО)