Данія передасть Миколаєву до літа понад тисячу генераторів


22:3303.02.2023

Місто Миколаїв, що постраждало від бойових дій, отримало вкрай необхідну допомогу завдяки партнерству Данії з ЮНОПС.

Про це повідомляє The Copenhagen Post, передає Інше ТВ.

Цього тижня було оголошено, що завдяки співпраці Данії з ЮНОПС – підрозділом ООН, що займається покращенням інфраструктури, – близько 50 000 будинків у Миколаївській області будуть обігріті. 13 мобільних котелень вже відправлено, а понад 1000 генераторів та інші необхідні матеріали прибудуть до літа.

“Данія твердо стоїть поруч з Україною та українським народом у їхній боротьбі за свободу та демократію. Данія повністю віддана продовженню нашої підтримки – як у задоволенні нагальних потреб, так і в довгостроковій реконструкції, – заявив міністр розвитку Данії Дан Йоргенсен. – Україна була найбільшим отримувачем данської допомоги минулого року. Значна частина нашої підтримки спрямовується через партнерів ООН, таких, як ЮНОПС, які виконують надзвичайно важливу роботу”.

Виконуючий обов’язки голови ЮНОПС Єнс Вандель заявив, що ці поставки нададуть величезну підтримку громадам, які потребують електрики, води та опалення.

Як повідомляло Інше ТВ, «Миколаївоблтеплоенерго» отримало від ЮНОПС та уряду Данії 13 мобільних модульних котелень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube