На звільнених територіях Херсонщини та Миколаївщини протягом двох місяців команди медицини катастроф надали допомогу понад 8000 пацієнтів


10:2502.02.2023

У період з 22 жовтня 2022 р. по 30 січня 2023 р. на звільнених територіях Херсонської та Миколаївської областей працювало 10 команд медицини катастроф.

Про це повідомляється на Урядовому порталі, передає Інше ТВ.

За цей період вони надали медичну допомогу 8 252 пацієнтам (зокрема 610 дітям) у 120 населених пунктах. У 7791 випадку була надана медична допомога терапевтичного профілю та у 461 – хірургічного. Госпіталізовано 24 пацієнти та евакуйовано 14 пацієнтів.

«Херсон понад 8 місяців був буквально в оточенні ворога без централізованого водопостачання та часто без електроенергії. Але весь цей час тут лишалися і працювали наші колеги-медики. Ці герої, зокрема працівники “екстренки”, продовжують рятувати мешканців регіону. Працюють у касках та бронежилетах – адже тривають постійні обстріли Херсонщини – але надають пацієнтам всю необхідну медичну допомогу», – цитують на Урядовому порталі першого заступника Міністра охорони здоровʼя Олександра Комаріду.

Як повідомляло Інше ТВ, з серпня 2022 року волонтери Миколаївського ЗШВ здійснили 700 перевезень маломобільних українців з Миколаєва та Херсона в безпечні місця.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На звільнених територіях Херсонщини та Миколаївщини протягом двох місяців команди медицини катастроф надали допомогу понад 8000 пацієнтів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube