Ще один символ стійкості: в зруйнованій російською ракетою багатоповерхівці в Миколаєві продовжує працювати годинник (ФОТО)


12:1931.01.2023

У п’ятиповерхівці Миколаєва, яку російські окупаційні війська обстріляли в ніч проти 11 листопада, на стіні зруйнованого будинку вцілів та продовжував працювати годинник.

Про це розповіла волонтерка Леся Рудченко на своїй Instagram-сторінці, пише «Апостроф».

“Я залишу тут і в серці. Тому що побачила це своїми очима. І це вже не стерти. Годинник Миколаєва. Він не стоїть, він рахує хвилини, до перемоги. Як і ми не стоїмо, ми живі і будем жити. Тому що ми сильні і стійкі, як шафа в Бородянці, як ваза з фруктами в Дніпрі, як Годинник Миколаєва!”, – написала вона.

Волонтерка додала, що у будинку і надалі продовжують жити люди, тому вона зі своєю командою планує найближчим часом повернутися туди, аби допомогти місцевим.

Як повідомляло Інше ТВ,  «Будь таким самим сильним». Новим символом війни стала шафа з уцілілим посудом у зруйнованій багатоповерхівці Бородянки (ФОТО)  «Будь таким самим сильним». Новим символом війни стала шафа з уцілілим посудом у зруйнованій багатоповерхівці Бородянки (ФОТО)

Також повідомлялось «У нас навіть банки незнищЕнні»: вціліла у зруйнованому будинку на Миколаївщині консервація також претендує на символ стійкості (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ще один символ стійкості: в зруйнованій російською ракетою багатоповерхівці в Миколаєві продовжує працювати годинник (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube