Енергетики Миколаївщини отримали понад 80 тонн енергетичного обладнання від міжнародних партнерів (ФОТО)


17:3625.01.2023

Міністерство енергетики України передало АТ «Миколаївобленерго» понад 80 тонн енергетичного обладнання, яке було надане міжнародними партнерами для проведення ремонтних робіт та відновлення електропостачання на Миколаївщині.

До кінця тижня область отримає ще понад 70 тонн устаткування.

Про це повідомили в Міністерстві енергетики України, передає Інше ТВ.

“Миколаївщина – прифронтовий регіон, енергетичні об’єкти якого зазнають регулярних російських обстрілів як з артилерії та дронів, так і ворожих ракет. Енергетики проводять ремонтні роботи в режимі 24/7. І ми дуже дякуємо нашим міжнародним партнерам за це обладнання, яке допоможе відновити електропостачання тисячам жителів області”, – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Серед країн-донорів, які передали гуманітарну допомогу миколаївським енергетикам, – Литва, Німеччина, Швеція, Франція та Азербайджан.

Вантаж включає різні види обладнання, серед якого, зокрема, силові трасформатори, електростанції резервного живлення, опори, електричний кабель.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаївщина отримала від Данії 11 тонн обладнання для водопостачання та опалення

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Енергетики Миколаївщини отримали понад 80 тонн енергетичного обладнання від міжнародних партнерів (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube